Podlahy – laminátové, vinylové, dřevěné

 Laminátové podlahy

Belgický výrobce laminátových podlah QUICK STEP s dlouholetou tradicí se svými kvalitními podlahami, díky svým skvělým vlastnostem poskytuje svým zákazníkům záruku až 25 let!

  • Antistatické vlastnosti
  • Odolnost proti působní světla a slunečních paprsků
  • Odolnost proti poškrábání
  • Odolnost proti popálení cigaretami
  • Odolnost proti nárazu
  • Snadná údržba hygienického povrchu
  • Snadné spojení pomocí systému UNICLIC
  • Vhodné pro podlahové vytápění

 

Co je to laminátová podlaha?

Laminátová podlaha je vrstvená podlaha postavená na vodotěsné, lepené dřevotřískové desce (HDF). Všechny laminátové podlahy Quick-Step se skládají ze čtyř různých vrstev:

Co je to laminát?

1. Transparentní krycí vrstva odolná proti opotřebení

2. Dezénová vrstva

3. Lepená dřevotřísková deska odolná proti vlhkosti

4. Vyrovnávací vrstva

 

QUICK STEP – vinylové podlahy

Co je to Livyn?

Quick-Step Livyn jsou tvrdé a praktické vícevrstvé podlahy s tištěným povrchem v různých barvách. Díky vysoce kvalitnímu syntetickému jádru jsou podlahy Vinyl vodotěsné a tlumí hluk. Podlahy Vinyl navíc působí velmi teple a měkce na nohy, a protože jsou výjimečně tenké, lze je snadno položit na stávající rovné podlahové krytiny. 

 

WINEO WITEX – vinylové podlahy

WINEO je nyní jednou z nejúspěšnějších mezinárodních značek na trhu ve výrobě kvalitních podlah. Současně vyváží do více než 70-ti zemí celého světa. Funkčnost a individualita jsou vždy zdůrazňovány a spolu s dobrými nápady a smyslem pro detail jsou předpokladem vysoké životní kvality jak v práci, tak i doma.

S kvalitními výrobky Wineo Vám nabízíme širokou škálu atraktivních dekorů a povrchů, které splňují všechny požadavky na moderní bydlení a to jak v rezidenčním tak komerčním sektoru. Díky své vynikající vlastnostem budete podlaha Wineo vždy správnou volbou, ať už hledáte výrobek vhodný pro kolečkové židle, podlahové vytápění nebo optimalizovaný akustice místnosti. Se sortimentu Wineo vám můžeme nabídnout správné řešení.

Wineo Witex - vinylové podlahy Wineo Witex - vinylové podlahy Wineo Witex - vinylové podlahy

 

 

Dřevěné podlahy

Dřevěné podlahy znamenají aktuální trend v oblasti bytového designu a výrazně ovlivňují celkový interiér pokoje. Přízeň si získaly pro své jedinečné vlastnosti, dlouhou životnost a atraktivní vzhled. Dřevěná podlaha je pocitově teplá a má výborné izolační vlastnosti.

Spojením jedinečného řemeslného zpracování, vynikajícího designu a těch nejmodernějších technologií vznikly podlahy mimořádné kvality. Během desetiletí se staly kolekce z řady dřevěných podlah  tím nejširším a nejoblíbenějším sortimentem. V nabídce se nachází široká škála dřevin a povrchových úprav. Každá podlaha je skutečnou klasikou. Díky kvalitní a trvanlivé povrchové úpravě zůstávají podlahy krásné po mnoho let a jsou tak ideální volbou pro váš domov i obchodní prostory.