Podlahy – vinylové, dřevěné

WINEO WITEX – vinylové podlahy

WINEO je nyní jednou z nejúspěšnějších mezinárodních značek na trhu ve výrobě kvalitních podlah. Současně vyváží do více než 70-ti zemí celého světa. Funkčnost a individualita jsou vždy zdůrazňovány a spolu s dobrými nápady a smyslem pro detail jsou předpokladem vysoké životní kvality jak v práci, tak i doma.

S kvalitními výrobky WINEO vám nabízíme širokou škálu atraktivních dekorů a povrchů, které splňují všechny požadavky na moderní bydlení a to jak v rezidenčním tak komerčním sektoru. Díky své vynikající vlastnostem budete podlaha WINEO vždy správnou volbou, ať už hledáte výrobek vhodný pro kolečkové židle, podlahové vytápění nebo optimalizovaný akustice místnosti. Se sortimentu WINEO vám můžeme nabídnout správné řešení.

Wineo Witex - vinylové podlahy Wineo Witex - vinylové podlahy Wineo Witex - vinylové podlahy

 

mFLOR – vinylové podlahy

mFLOR nabízí širokou škálu vysoce kvalitních vinylových podlah. Designové podlahy mFLOR jsou vyrobeny z několika vrstev vysoce kvalitních materiálů, které jsou velmi ekologicky šetrné. mFLOR nabízí pestrý výběr vysoce kvalitních vinylových podlah, které lze pokládat přímo na podkladní vrstvu. 

Stručný přehled výhod:

 • Vodě odolné 
  Jelikož podlahy mFLOR jsou vyrobeny výhradně z umělých hmot, mají vynikající odolnost vůči vodě a většině ostatních kapalin. V důsledku toho lze naše podlahy využít také v místnostech s vysokou vlhkostí, jako jsou koupelny a kuchyně.
   
 • Snadno čistitelné
  Podlahy mFLOR s vzorem jsou vzhledem ke své odolnosti vůči vodě snadno čistitelné a nenáročné na údržbu.
   
 • Skvělá odolnost vůči opotřebení
  Podlahy mFLOR s vzorem jsou velmi odolné proti opotřebení. Z tohoto důvodu se vinylové podlahy používají v domácnostech, ale oblíbené jsou také v komerčním prostředí, např. v hotelích, skladech, kancelářích apod.
   
 • Příjemný a tichý zvuk při chůzi. 
  Ve srovnání např. s laminátem vytvářejí vinylové podlahy při chůzi pouze jemný zvuk.
   
 • Vhodné pro podlahové vytápění a chlazení. 
  Podlahy mFLOR se vzorem jsou vzhledem k své minimální teplotní odolnosti ideální pro použití v kombinaci s podlahovým vytápěním a chlazením.
   
 • Trvanlivost a zdravé vnitřní ovzduší
  Podlahy mFLOR jsou velmi trvanlivé. Pásy a dlaždice lze rovněž recyklovat, což znamená, že z nich lze v budoucnu vytvořit nové podlahy. Nezpracované materiály nejsou škodlivé pro životní prostředí a jsou naprosto bezpečné pro zdraví. Emise VOC (těkavých organických látek) jsou velmi nízké.

mFLOR-vinylové podlahy mFLOR-vinylové podlahy

 

KÄHRS – dřevěné podlahy

Dřevěné podlahy znamenají aktuální trend v oblasti bytového designu a výrazně ovlivňují celkový interiér pokoje. Přízeň si získaly pro své jedinečné vlastnosti, dlouhou životnost a atraktivní vzhled. Dřevěná podlaha je pocitově teplá a má výborné izolační vlastnosti.

Vynikající kvalita a řemeslné zpracování podlah Kährs

Spojením jedinečného řemeslného zpracování, vynikajícího designu a těch nejmodernějších technologií vznikly podlahy mimořádné kvality. Během desetiletí se staly kolekce z řady dřevěných podlah Kährs tím nejširším a nejoblíbenějším sortimentem. V nabídce se nachází široká škála dřevin a povrchových úprav. Každá podlaha z řady podlah Kährs je skutečnou klasikou. Díky kvalitní a trvanlivé povrchové úpravě zůstávají podlahy z kolekce podlah Kährs krásné po mnoho let a jsou tak ideální volbou pro váš domov i obchodní prostory. 

 Kliknutím na odkaz níže si můžete prohlédnout podlahy KÄHRS ve virtuálním studiu: