Podlahy – masivní dřevěné, vinyl, PVC laminát

PODLAHY SCHEUCHER – dřevěné podlahy

 … jsou darem přírody. Ze všech materiálů, které příroda nabízí, má DŘEVO nejdelší tradici a největší možnosti pro budoucnost.  
 

DŘEVO

  • dává vašemu domovu příjemné kouzlo jedinečnosti, přirozený vzhled a výraznou barvu, vyzařuje z něj teplo a komfort po dlouhé generace.
  • každé prkno tvoří skutečný originál.
  • vytváří zdravé prostředí vašeho domova díky ideálním vlastnostem přírodního materiálu.
  • stále si uchovává svěží vůni lesa.

Vyberte si z jedinečné pestrosti druhů, barev a typů dřeva, které se ve Vašem obydlí stanou obrazem Vašich individuálních představ. Jedinečný výběr nejrůznějších rozměrů podlahových prvků nabízí široké možnosti uspořádání i individuální úpravu přesně na míru danému prostoru.

Plná funkčnost každé dřevěné podlahy Scheucher je zaručena po dobu 30 let. 

Podlahy Scheucher - masivní dřevěné podlahy Podlahy Scheucher - masivní dřevěné podlahy

 

PODLAHY BEAU FLOR – vinylové podlahy

Vinylové podlahy prakticky nerozeznáte od přírodních materiálů. Vinyl dokonale imituje dřevo i dlažbu, nejen vzhledově, ale i reliéfem a strukturou. Je vhodný pro pokládku na podlahové topení. Vinyl je materiál, který se výborně hodí jako podlahová krytina do prostor s větším provozem i do komerčních prostor. Při pokládce je možno vkládat různé intarzie a lemující bordury dle přání zákazníka.

Podlahy Tarkett - vinylové podlahy Podlahy Tarkett - vinylové podlahy

 

PODLAHY EGGER – laminátové podlahy

Laminátové podlahy se vyznačují nejen lákavým vzhledem, jejich povrch je velmi kvalitně zpracován, snadno se udržuje a je vhodný i pro alergiky. Podlahy ve zcela moderním nebo klasickém stylu a elegantním provedení jsou určeny pro soukromé nebo komerční účely, pro běžné nebo vysoké nároky. Laminátové podlahy se rychle pokládají a lze je rovněž snadno demontovat. Přitom musejí také něco vydržet. Díky robustnímu povrchu jsou odolné proti oděru, poškrábání a vlhkosti. Podlahy Egger se vyrábí v německých závodech v městech Brilon a Wismar. Označení „Made in Germany“ označuje vysokou kvalitu, certifikované procesy a udržitelnost vývoje.

Výhody

  • instalace bez lepení
  • dlouhá životnost
  • snadná údržba
  • poměr kvalita / cena

Egger - laminátové podlahy Egger - laminátové podlahy